Jak to funguje

ShockCell - unikátní kombinace bezbolestné rázové vlny, radiofrekvence a transdermálního přenosu účinných látek do tkání

technology_01
Snadné Použití

Interaktivní systém ReCell dokonale dolaďuje při ošetření kombinaci tří technologií prostřednictvím komplikovaného softwaru. Výstupem přes jednoduché a intuitivní grafické rozhraní se všemi potřebnými přednastavenými protokoly vám umožní vyřešit všechny problémy spojené s nedokonalostmi, Jednoduché na obsluhu, příjemné při použití na těle.

technology_01
Patentovaná Technologie

Revoluční a jedinečný přístroj, který kombinuje tři technologie tak, aby pomohl vyřešit i nejzávažnější typy celulitidy, ochablost kůže a lokální nahromadění tuku.

technology_01
Bezbolestná Procedura

Běžná rázová vlna je vždy spojena s bolestí a nepříjemným hlukem. Naše bezbolestná rázová vlna ReCell umožňuje dosahovat vynikajících výsledků bez utrpení a zcela bez hluku. Pouze relaxujete a o ostatní se postará personál našich partnerských salonů a ReCell.

technology_01
Vyššií Efektivita

Současné působení tří technologií. Kromě toho, že je technologie ReCell zcela bezbolestná, zajišťuje současným působením rázové vlny, radiofrekvence a transdermální vehikulácie rychlejší a efektivnější výsledky. Toto nám umožňuje efektivně změkčit a následně rozpustit tuk v tukových buňkách, zejména v těžších případech celulitidy, a přinést dlouhodobé výsledky.

Řekli o nás
Alexia Beauty Studio Trenčín

Alexia Beauty Studio v Trenčíně může potvrdit účinky rázové vlny ReCell. Pracujeme s tímto přístrojem i v našem studiu a máme krásné výsledky ošetření celulitidy a lokálním hromaděním tuku. Po několika ošetřeních zůstává pokožka hladká, prokrvená a zpevněná. Přebytečný tuk se postupně vyplavuje. Doporučujeme.team ALEXIA

Tosca fit Pezinok

Recell technologie přinesla do našeho salonu nové klienty a pomohla klientkám které do našeho salonu už chodili cvičit rychleji odbourat tuk a výrazně zlepšit stav s celulitidou. Předností ReCell je i bezbolestnost a nehlučný provoz, takže terapie je pro klientky relaxací.

Janka Nitra

Po ošetření celulitidy jsem měla krásný výsledek. Vyhladili se deformace, jamky zmizely, kůže se vypnula, zmenšil se objem, zmizela celulitida.

Gabriela Bratislava

Vynikající účinek technologie ReCell jsem si ověřila na ochablých rukou. Už po třech ošetřeních jsem cítila a viděla změnu, v ošetření dále pokračuji.

Jana Modra

Výborné výsledky - výrazná ztráta obvodu břicha - po osmi ošetřeních mě přesvědčili, že s ReCell ošetřeními budu pokračovat i na rukou a později pravděpodobně i na nohách.

Petra Trenčín

Díky ReCell se mi výrazně zlepšil stav celulitidy již po osmi ošetřeních.

Pro zkvalitnění našich služeb používáme na stránkách cookies. Pokračováním na této stránce vyjadřujete souhlas s používáním všech cookies. Více informací naleznete v sekci ochrana soukromí.