Rezervace

Využijte nový špičkový přístroj ReCell - unikátní bezbolestnou rázovou vlnu s radiofrekvencí v jedné hlavici, který vám pomůže odstranit problémy s celulitidou a zpevní vaši pokožku. Klidně toto řešení můžeme nazvat i léčbou celulitidy, protože "rázovka" ji rozbije, přestaví tukovou vrstvu, obnoví kolegénové vlákna, a celkově zjemní pokožku, přičemž zevnitř, v podkoží, ji zpevňuje.

Nejúčinnější metoda na odstranění celulitidy

První ošetření pouze 39 EUR

Vyplňte vaše jméno, telefon a email, najděte v seznamu provoz s bezbolestnou rázovou vlnou s radiofrekvencí, která je k vám nejblíže a my vás budeme kontaktovat abychom si s vámi dohodli termín prvního ošetření celulitidy a poskytly Vám další informace.

Řekli o nás
Alexia Beauty Studio Trenčín

Alexia Beauty Studio v Trenčíně může potvrdit účinky rázové vlny ReCell. Pracujeme s tímto přístrojem i v našem studiu a máme krásné výsledky ošetření celulitidy a lokálním hromaděním tuku. Po několika ošetřeních zůstává pokožka hladká, prokrvená a zpevněná. Přebytečný tuk se postupně vyplavuje. Doporučujeme.team ALEXIA

Tosca fit Pezinok

Recell technologie přinesla do našeho salonu nové klienty a pomohla klientkám které do našeho salonu už chodili cvičit rychleji odbourat tuk a výrazně zlepšit stav s celulitidou. Předností ReCell je i bezbolestnost a nehlučný provoz, takže terapie je pro klientky relaxací.

Janka Nitra

Po ošetření celulitidy jsem měla krásný výsledek. Vyhladili se deformace, jamky zmizely, kůže se vypnula, zmenšil se objem, zmizela celulitida.

Gabriela Bratislava

Vynikající účinek technologie ReCell jsem si ověřila na ochablých rukou. Už po třech ošetřeních jsem cítila a viděla změnu, v ošetření dále pokračuji.

Jana Modra

Výborné výsledky - výrazná ztráta obvodu břicha - po osmi ošetřeních mě přesvědčili, že s ReCell ošetřeními budu pokračovat i na rukou a později pravděpodobně i na nohách.

Petra Trenčín

Díky ReCell se mi výrazně zlepšil stav celulitidy již po osmi ošetřeních.

Pro zkvalitnění našich služeb používáme na stránkách cookies. Pokračováním na této stránce vyjadřujete souhlas s používáním všech cookies. Více informací naleznete v sekci ochrana soukromí.